B KATEGORIJAS TIESĪBU IEGŪŠANA – BIEŽĀK IZMANTOTAIS AUTOSKOLAS PAKALPOJUMS

b kategorijas tiesības

AUTOSKOLA, KUR IEMĀCĪTIES VADĪT TRANSPORTLĪDZEKLI IR AIZRAUJOŠI UN ĒRTI

Ja gribi patiešām izjust brīvības sajūtu maksimālā apjoma, Tev nepieciešama A kategorija motocikla vadīšanai vai B kategorijas tiesības vieglo automašīnu vadīšanai, ko jebkuram var palīdzēt iegūt tikai augstākā līmeņa autoskola. Viena no tādām ir ilgu laiku mūsu valstī strādājošā autoskola Autoprieks, kam ir ne tik vien dažādas filiāles Rīgā, bet tāpat arī autoskola Liepājā, Daugavpilī un citās lielākās pilsētās.

B KATEGORIJAS TIESĪBU IEGŪŠANA – BIEŽĀK IZMANTOTAIS AUTOSKOLAS PAKALPOJUMS

Ja vēlies iegādāties mašīnu un to arī stūrēt, tad nepieciešams iegūt B kategorijas tiesības, kas ļaus Tev pilntiesīgi atrasties satiksmē. Autoskola Autoprieks piedāvā izdevību iegūt B kategorijas tiesības ērtā brīdī, turklāt viena no svarīgākajām lietām, ko sniedz autoskola Autoprieks ir liels un mūsdienu prasībām atbilstošs autoparks. Tāpat autoskola nodrošina profesionālus pasniedzējus, kas ļaus B kategorijas tiesības saņemt diez gan īsā laikā. Ja neesat no Rīgas, bet vēlies ērti iegūt B kategorijas tiesības, tad izmantojat to, ka Autoprieks tīklā ir arī autoskola Liepājā, Bauskā, Jelgavā un citās pilsētās.

A KATEGORIJA – MOTOBRAUKŠANAS MĪĻOTĀJIEM

Vienlīdz noderīga brīvības sajūtas gūšanai būs A kategorija, kas ļaus braukt ar motociklu. Autoskola Autoprieks nodrošina iespēju sākt mācības, kā finālā tiks saņemta A kategorija, jau sākot no deviņpadsmit gadiem, taču pati A kategorija var tikt saņemta vien no24 gadu vecuma pēc tam, kad Tu būsi sekmīgi nokārtojis konkrēto CSDD eksāmenu. A kategorija var tikt iegūta ne tikai Rīgā, bet arī vairākās citās reģionu pilsētās, kur darbojas Autoskola Autoprieks, piemēram, šīs apmācības piedāvā arī autoskola Liepājā. A kategorija – Tavs ceļš uz piedzīvojumiem pilnu braukšanu ar vienu no aizraujošākiem transporta līdzekļiem – motociklu!

AUTOSKOLA, KAS PIEMĒROTA TAVĀM VAJADZĪBĀM

Gan tādā gadījumā, ja vajadzīga A kategorija, vai ir vēlme iegūt B kategorijas tiesības, autoskola Autoprieks piedāvās iespēju mācības iegūt līzingā, izmantojot iespēju naudu maksāt pakāpeniski. To, ka vadītāja apliecību varēsi iegūt ātri, nodrošinās arī fakts, ka autoskola Autoprieks atļaus vienlaikus apgūt gan noteikumus teorijā, gan praksi. Lai arī kādas ir Jūsu vajadzības – autoskola Liepājā, kursi Rīgā vai apmācības Daugavpilī – apmeklē Autoprieks.lv un uzzini visu nepieciešamo informāciju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *