Brauciens ar kvadraciklu- adrenalīna cienītājiem

brauciens ar kvadracikluTuvojas svētki un vajadzīga dāvana, bet jau sen apnikušas vienveidīgās dāvanas, kas pēc tam krāj putekļus plauktos? Lieliska iespēja ir uzdāvināt kādu gaviļniekam patīkamu piedzīvojumu – ko tādu, kas sagādās patiesi aizraujošas emocijas.

DāvanuServiss.lv ir emocijām bagāto dāvanu eksperts, jo piedāvā simtiem piedzīvojumu dāvanu ideju visām gaumēm un visiem dzīves gadījumiem.

Dažādu veidu sporta braucieni populāri bijuši vienmēr, taču agrāk nebija tik vienkārši nopirkt un uzdāvināt tos kā dāvanu. Tagad šādu izdevību – brauciens ar sniega motociklu – piedāvā DāvanuServiss.lv! Uzdāvini iespēju izmēģināt aizraujošu braucienu pie sniega motocikla stūres kādam, kuram tuvs azarts – viņš to noteikti novērtēs!

Piedāvājumā arī brauciens ar kvadraciklu- http://www.davanuserviss.lv/davana/bezcelu-brauciens-ar-kvadriciklu-2-pers-2-kvadricikls-1h!

Azartiskiem cilvēkiem katrā ziņā patiks arī brauciens ar bobsleju. Jāpiemin – šī izklaide pieejama ne tikai ziemā! Vasarās tiek organizēti nobraucieni ar bobsleja kamanām, kurām pievienoti riteņi. Emocijām bagāts brauciens ar  bobsleju notiekti paliks atmiņā kā viens no lieliskākajiem un jautrākajiem momentiem dzīvē.

Vēl viena ziemai raksturīga izklaide ir izbrauciens ar kamanām. Īsti ziemīgas sajūtas nodrošinās tējas baudīšana meža pļavā. Izbaudi skaistos mirkļus !

DāvanuServiss.lv piedāvā lieliskus risinājumus dažādos svētkos – piemēram, dzimšanas dienas dāvanas. Ieskatoties īpaši izveidotājā sadaļā atradīsi pārsteigumus ikvienai gaumei Atliek tikai izvēlēties !

Starp tiem, kuri rūpējas par savu veselību un skaistumu, arvien populārāks kļūst kriosaunas apmeklējums. Arī šāda veida dāvanu piedāvā DāvanuServiss.lv.  Kriosauna atjauno organisma dabisko bilanci, nostiprina imunitāti , stimulē vielmaiņu un „dedzina“ taukus, ir efektīva cīņā ar celulītu un strijām.

Arī, ja nepieciešamas dāvanas bērniem, vērts ieskatīties DāvanuServiss.lv sortimentā! Bērni ir zinātkāri un labprāt dāvanā saņem ne vien rotaļlietas vai datorspēles, bet ir priecīgi arī iegūt jaunas prasmes un  aizraujošu pieredzi, piemēram, apmeklēt izglītojošas ekskursijas, zīmēšanas un gleznošanas kursus. Un kur vēl braucieni ar velomobīļiem vai nervus kutinošā traukšanās pa rodeļu trasi…

DāvanuServiss.lv būs pareizā vieta, ja meklē interesantas dāvanas. Izvēlies saņēmējam piemērotāko dāvanu vai uzdāvini izvēles brīvību kopā ar kādu no DāvanuServiss.lv dāvanu komplektiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *