Izdevīgi OCTA polises piedāvājumi- LTAB.lv

octa polise ltabIkvienam, kuram pieder auto, nozīmīga ir auto apdrošināšana. Auto apdrošināšana pasargā no neplānotiem finansiāliem zaudējumiem gadījumā, ja esi nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to. Pastāv dažādi apdrošināšanas varianti – Octas ir obligāta prasība, bet Kasko ir brīvprātīgā auto apdrošināšana.

Lai atrastu izdevīgākos apdrošināšanas variantus, vērts ielūkoties ltab.lv – Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā. Ltab.lv Kasko apdrošināšana minēta mazāk, taču, ņemot vērā, ka daudzi apdrošinātāji piedāvā dažādus apdrošināšanas veidus, pieejamā informācija būs piemērota daudziem.

LTAB ir apvienotas visas tās apdrošināšanas firmas, kurām ir tiesības veikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu Latvijā, tādejādi būs vienkāršāk atrast, kura ir lētākā OCTA polise. Vairāk lasi šeit!

KURA IR IZDEVĪGĀKĀ OCTA POLISE? UZZINI TO ĪPAŠI IZVEIDOTAJĀ MEKLĒTĀJĀ

LTAB- izdevīga iespēja, kā saprast, kura OCTA ir vislabākā Tavai automašīnai. Ņemot vērā, ka birojs apkopojis datus par visiem apdrošinātājiem, sev interesējošo informāciju iegūsi īpaši ērtā veidā – atliek tikai ievadīt vajadzīgos datus meklētājā, lai pēc mirkļa jau saņemtu aktuālo informāciju par to, kurš apdrošinātājs nodrošina visizdevīgāko OCTA .

LTAB piedāvā vēl vairākus pakalpojumus tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Tik pat svarīgi kā zināt, kur nopirkt lētas octas, ir uzzināt, kādi ir OCTA līgumu veidi, kas ir Zaļā karte, kā arī citu nozīmīgu informāciju, kas aktuāla tiem, kuriem nepieciešama OCTA polise. Mājaslapa ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs noformēt vēl ērtāk!

LTAB apkopojis datus, kas ļaus, piemēram, pārbaudīt derīgumu apdrošināšanas vēstures izziņām vai saņemt transportlīdzekļa zaudējuma datus. Tāpat saņemama informācija par to, kas atlīdzina OCTA, kā arī to limitus.

Turpat arī visa aktuālā informācija par sistēmu – piemēram, apdrošināšanas sabiedrības, pie kurām iegādājama Octa polise, normatīvie akti, kā arī noderīgas lietas ekspertiem.

LTAB nodrošina arī saistošu informāciju, ja aktuāla zaudējumu pieteikšana. Ieskaties ltab.lv, lai uzzinātu, ko tādās situācijās nodrošina octas, un kādi ir ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto personu pienākumi.

AR MOBILO APLIKĀCIJU AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA VIENMĒR PIEEJAMA

Būtiska ir arī LTAB izveidotā mobilā aplikācija, kas ļauj ātri un vienkārši atrast, kur iegādājamas lētas Octas – tas nenoliedzami ir ētākais veids kā pārliecināties, kur pieejama izdevīgākā Octa polise. Turklāt šī aplikācija ļauj regulāri sekot līdzi vairākām automašīnām.

Tagad ar aplikācijas palīdzību iespējams noskaidrot, kur nopērkamas lētas Octas, kā arī uzzināt jaunumus, kas skar Octas. Ar laiku šo pakalpojumu iecerēts pilnveidot.

Apmeklējot ltab.lv Kasko un Octas vēl pieejamākas. Iepazīstoties ar visu informāciju, ko piedāvā ltab.lv Kasko un Octas varēsi atrast par zemākajām izmaksām.

Ltab.lv – visa būtiskā informācija vienuviet! Ņemot vērā, ka visas apdrošināšanas kompānijas piedāvā vienādus apdrošināšanas nosacījumus, nav iemesla maksāt vairāk. Meklē lētas Octas www.ltab.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *