Kādi faktori ietekmē Octa polises cenu –  pārbaudīt kasko derīguma termiņu?

kaskoAuto apdrošināšana – pirms izvēlies, salīdzini!

Lai ceļu satiksmes negadījumi un dažādas citas ķibeles, kas var atgadities uz ceļa, neradītu neplānotus izdevumus, vajadzīga auto apdrošināšana – Octa. Octa polise sedz zaudējumus trešās personas transportlīdzeklim vai veselībai, ja būsi vainīgs negadījuma izraisīšanā. Octa polise ir obligāta prasība ikvienam transportlīdzekļ īpašniekam. Ja īpašnieks citai personai lietošanā nodevis transporta līdzekli, kurai nav octa polise vai arī beidzies apdrošināšanas termiņš, apdrošināšanas līgumu slēdz automašīnas tiesīgais lietotājs. Jāpiebilst, šis pienākums nav attiecināms uz tiesīgajiem lietotājiem, kas ir darba tiesiskajās attiecībās.

Kādi faktori ietekmē Octa polises cenu –  pārbaudīt kasko derīguma termiņu?

Daudzi, meklējot apdrošināšanas polisi, izvērtē, cik tā izmaksās. Ja nepieciešama lēta octa, vērts salīdzināt vairākas iespējas un tad izvēlēties, kura octa polise ir atbilstošākā. Jāatceras, ka tas, cik lēta octa nopērkama, atkarīgs no vairākiem kritērijiem, piemēram, apdrošināšanas kompānijas cenu politikas, apdrošināšanas polises termiņa, transportlīdzekļa tipa, vecuma un reģistrācijas vietas. Salīdzināšanu visvienkāršāk un ātrāk veikt online režīmā – ievadot octa kalkulatoros prasītos datus, ērti iespējams pārliecināties, cik tad polise izmaksās. Turklāt to iespējams arī uzreiz iegādāties. Pirms tam gan vajadzētu iepazīties ar visiem noteikumiem un neskaidrību gadījumā jautāt padomu apdrošināšanas ekspertiem.
Apdrošināšanas izmaksas ir tikai viens faktors, ko vajadzētu ņemt vērā, ja vajadzīga octa polise. Ņemot vērā, ka tiek piedāvāti atšķirīgi līguma varianti, nepieciešams arī izvērtēt, kurš būs atbilstošākais risinājums. Piemēram standartlīgums attiecas uz visiem Latvijā reģistrētiem spēkratiem – šī octa apdrošināšana darbojas Latvijā un Eiropas Ekonomikas zonas teritorijā. Tas nozīmē, ka ceļojot šajā zonā, nav nepieciešama papildus apdrošināšanas polise. Savukārt zaļā karte ir līgums, kas darbojas valstīs, kas ir Zaļās kartes dalībvalstis: piemēram, Albānijā, Andorā, Bulgārijā, Baltkrievijā, Izraēlā un citur. Un visbeidzot- robežapdrošināšanas līgums, attiecināms uz transportlīdzekli, kas nav reģistrēts kādā no Eiropas ekonomikas zonas valstīm un šķērso Latvijas robežu.

Octa internetā – lieliska iespēja, kad vajadzīga auto apdrošināšana

Ja aktuāla auto apdrošināšana, to ērti var noformēt arī internetā. Tas ir daudz ātrāk un arī ērtāk – turklāt tādā veidā noteikti ietaupīsi gan laiku, gan līdzekļus. Ieskaties aktuālajos piedāvājumos un uzzini, kādas priekšrocības sniedz auto apdrošināšana internetā – piemēram, dažkārt octa internetā pieejama par izdevīgāku cenu, turklāt iespējams saņemt arī ziņu par termiņa beigu tuvošanos!
Ja nepieciešama maciņam draudzīga auto apdrošināšana, iegādājies to internetā – tas ir veids, kā ietaupīt un saņemt vairākas citas priekšrocības.