Kas jāievēro, ja nepieciešama Octa un Kasko apdrošināšana?

kasko apdrošināšana

Pirmais, kas nāk prātā, dzirdot vārdu ”apdrošināšana”, noteikti ir automašīnas apdrošināšana. Turklāt octa ir obligāta prasība ikvienam mehanizētam transporta līdzeklim, kas pārvietojas pa ceļiem. Octa polise, kas iegādāta Latvijā, derīga arī ārpus Latvijas – Eiropas Ekonomikas zonā , kā arī Šveicē. Octa polises darbību nosaka Octas likums – tajā skaidri atspoguļoti transporta līdzekļa vadītāja pienākumi un tiesības.
Saskaņā ar likumu Octas polises atmaksā zaudējumus, kas nodarīti citas personas mantai, kā arī personai radītos zaudējumus. Piemēram, Octa apmaksā zaudējumus par transportlīdzekļa bojājumiem, pilnīgu bojāeju, kā arī par tā aizvešanu no notikuma vietas. Tāpat octa apmaksā videi nodarīto, kā arī izmaksā kompensāciju par ceļa, ēku un būvju bojājumiem, ja tādu prasību ir izteicis to īpašnieks. Octa atlīdzina arī cietušajai personai radītos zaudējumus, apmaksājot ārstēšanās izdevumus.
Octas pieejamas uz atšķirīgiem laikiem – piemēram, 3, 6un vairāk mēnešiem. Turklāt, lai nopirktu Octa , nemaz nav jāiet uz apdrošināšanas kompānijas ofisu – šobrīd labākos piedāvājumus sameklēt un nopirkt iespējams arī tiešsaistē.

Pērc kasko online un nepārmaksā!

Esot uz ceļa, var pārsteigt daudz kas – no tā nav iespējams izbēgt, tomēr par sava auto drošību jutīsies drošāk, ja būs iegādāta KASKO apdrošināšana. Tāpat kā Octa, arī KASKO apdrošināšana noformējama internetā. Saprast, kura ir labākā KASKO apdrošināšana palīdzēs Kasko kalkulators. Tā ir izdevība visu vajadzīgo informāciju iegūt bez nevajadzīga laika patēriņa – norādot informāciju, kasko online kalkulators sniegs datus, kur pieejams labākais un izdevīgākais risinājums, cik KASKO apdrošināšana izmaksās. Jāpiebilst, cena kasko polisei dažādos gadījumos mēdz atšķirties – to nosaka tādas nianses kā pašriska segums, auto vērtība un citu faktoru kopums. Tāpat nozīme ir arī tam, kur KASKO apdrošināšana tiek iegādāta.

Kasko apdrošināšana, ko piedāvā labākie apdrošināšanas brokeri

Reizēm, ieskatoties lielajā automašīnas apdrošināšanas piedāvājumā, var gadīties apjukt. Te var noderēt ieteikums ieskatīties labāko apdrošināšanas brokeru piedāvājumā. Izvēloties labākos piedāvājumus, vari rēķināties arī ar dažādiem bonusiem, piemēram, lielisku un ātru apkalpošanu un apdrošināšanas ekspertu konsultācijas.
Mūsdienīga KASKO apdrošināšana pieejama internetā! Ieskaties un izvēlies!