KOMFORTABLI TRENIŅI IEKŠTELPĀS  

sporta kluba abonementsVai Jūs atceraties savas vidusskolas gaitas? Kāpēc tajos dzīves periodos fitnesa klubi starp Jūsu vienaudžiem bija mazāk populāri? Jo visbiežāk mācību iestādes, kā obligātas, iekļāva arī sporta nodarbības vismaz 2 – 3 reizes nedēļā. Pulkstenis nestāv uz vietas un laiki iet uz priekšu – iepriekš minētās fizkultūras stundas vairs nav pieejamas, un lai uzturētu sevi formā un parūpētos par veselīgu dzīvesveidu, var noderēt fitnesa klubi.

Vietas, kur varat izmantot vairākus sporta trenažierus un profesionālus pasniedzējus, kuri piedāvā plašu pakalpojumu klāstu ar fitnesa nodarbībām, kas specializētas dažādām muskuļu grupām un veselību stimulējošām vajadzībām. Vairumā gadījumu, tie ir atvērti visas dienas, tāpēc vienīgais, kas jāsaprot, ir, cik bieži sportosiet?

REGULARITĀTE ATMAKSĀJĀS!

Kā Jums šķiet, vai ir atšķirība starp septiņu ābolu apēšanu svētdienā un 7 ābolu apēšanu nedēļas laikā, ēdot pa vienam ābolam dienā? Ir, un identisks princips attiecas arī uz sportošanas regularitātes un intensitātes attiecību. Tā iemesla dēļ sporta kluba abonements ir gudrākais pirkums, kad tiek apmeklēts fitnesa centrs. Jāatcerās, ka fitnesa klubi visbiežāk nozīmē lielas telpas, līdz ar to arī lielas izmaksas, lai fitnesa klubi uzturētu darbību un nodrošinātu iespēju interesentiem jebkurā dienas laikā sportot. Iespējams, tāpēc fitnesa klubi mēdz piekopt tādu cenu politiku, kur sporta kluba abonements ir ievērojami izdevīgāks, nekā vienreizīgi apmeklējumi. Turklāt, sporta kluba abonements darbojas kā izcils motivators un veselīgās rutīnas atgādinātājs, jo ir grēks izlaist sportošanas reizes, ja sporta klubs jau ir nofinansēts mēnesi uz priekšu. Kad esat apņēmības pilni iekļaut stundas ikdienas rutīnā, lai pienācīgi izsvīstu un izlādētos, ir jāizlemj, kura sporta iestāde ir vispiemērotākā tieši Jums.

KURĀ VIETĀ RĪGĀ ATRAST ATZĪTU SPORTA KLUBU?

Veselības Fabrika ir sporta klubs ne tikai pieredzējušiem sportistiem, bet arī jaunajiem censoņiem. Veselības Fabrika ir bāzēta ievērojamā VEF fabrikas ēkā, līdz ar to šis sporta klubs iemanto neatvairāmu gaisotni. Pateicoties plašajām telpām, fitnesa centrs Veselības Fabrika atšķiras ar īpašo gaisa svaigumu, jo sporta klubs ir sarežģītāk pieelpojams. Sporta klubs Veselības Fabrika ir atvērts katru darba dienu no 7:00 līdz 22:00 un brīvdienās fitnesa centrs darbojas no 09:00 līdz 21:00. Fitnesa centrs atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 214M, 3.stāvā. Veselības Fabrika piedāvājumā ietilpst gan kolektīvas nodarbības, gan personāltreniņus. Lai iepazītos ar pakalpojumu klāstu, apmeklējiet mājaslapu www.vafbrika.lv. Ja vēlaties pieteikties nodarbībām vai rodas papildus jautājumi, fitnesa centrs tā darba laikā ir aizsniedzams pa tālruņu numuriem 67887188, 27887188 vai, rakstot uz info@vfabrika.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *