Lai noskaidrotu, vai kredīti bez ķīlas Tev ir piešķirami, aizdevējs var uzdot dažādus jautājumus.

kredīti bez ķīlasVAI TEV BŪS PIEMĒROTS AIZDEVUMS BEZ ĶĪLAS?Gadījumā, ja Tu esi no tiem cilvēkiem, kas nekad nav aizņēmušies naudu pie īstermiņa kredītdevēja – šeit Tev būs iespēja uzzināt vairāk par galveno, kas jāatceras katram, tā lai spētu pārdomāti izlemt par aizņemšanos!

Apskatīs Tavus ienākumus
Lai noskaidrotu, vai kredīti bez ķīlas Tev ir piešķirami, aizdevējs var uzdot jautājumus ne tikai par ienākumiem, bet arī citām jomām.

Vai Tu esi atbilstošā vecuma grupā
Otrām kārtām, daudzviet tiek tāpat arī aizņēmēja vecums – bieži būs tā, ka kredīti bez ķīlas nav pieejami tiem, kuri ir jaunāki par divdesmit gadiem, kā arī pensijas vecuma cilvēkiem. Svarīgi ir, lai kredītņēmējs būtu stabili maksātspējīgs, kas riskantajām demogrāfiskām grupām parasti nav atbilstošs kritērijs. Iespējams kreditētāji gribēs par Tevi uzzināt vairāk, tāpēc pieteikumu formā iekļaus vēl kādus papildu jautājumus.

Kredītdevēji pārbaudīs iepriekšējos aizdevumus
Kredītu pārsvarā dod tikai cilvēkiem ar nesabojātu kredītvēsturi, un šobrīd aizdevējiem nav grūti uzzināt vairāk par Tavu iepriekšējo kredītu ņemšanas pieredzi. Te viņiem palīdzēs vienotas informācijas sistēmas, kur ir apkopota informācija par kredītu apjomu un parādiem. Tad, ja būsi iepriekš it visus kredītus atmaksājis godprātīgi, šeit Tevi nebūs iespējams atrast. Te jāņem vērā arī fakts, ka no šīs datu bāzes nav iespējams ātri tikt ārā.

Jāizveido savs klienta profils
Pirms Tavās rokās nonāks kredīti bez ķīlas, būs nepieciešams piereģistrēties izvēlētā aizdevēja mājaslapā, kur jāiesniedz citi dati par sevi. Neaizmirsti savu paroli, lai vienmēr varētu uzzināt vairāk par saviem iegūtajiem un atmaksājamajiem aizdevumiem. Tāpat te būs iespēja arī pašam mainīt personas datus un kontaktus, tad, ja neplānoti kaut kas mainīsies. Pēdējā darbība vēl pirms aizdevuma iegūšanas ir 1 centa aizskaitīšana aizdevējam, kas ir nepieciešams, lai pierādītu Tavu identitāti.
Lai gan šeit ir pieminēti svarīgākie faktori, kuriem Tev jāatbilst, lai kredīti bez ķīlas būtu reāli sasniedzami, un kas jāapdomā vēl pirms aizdevuma pieteikšanas, visos gadījumos iepazīsties ar visu uzņēmuma piedāvāto pakalpojuma aprakstu, jo aizņemties nepieciešams apdomīgi, novērtējot spējas naudu atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *