Moderna un laikmetīgi iekārtota trenažieru zāle

Fitnesa klubs ir moderns, tā vide veidota tā, lai koncepcijā iekļautos visas pārstāvētās jomas: trenažieru zāle un sporta klubs. Funkcionālais treniņš domāts ikvienam, un nevis tikai “stipriem” vīriešiem un “stiprām” sievietēm pēc principa – “work hard or go home”. Tāpat, ja ar sportu esat uz Jūs, netiksiet “klasificēts” atbilstoši kādiem fiziskajiem standartiem. Sporta kluba abonements – iespēja nodarboties ar sportu biežāk.

Sporta zāle – lieliska atpūtas, treniņu un pašsajūtas paaugstināšanas vieta

Aerobikas nodarbības notiek divās zālēs, kuras nodrošina sporta klubs. Fitnesa klubs ir moderni labiekārtots ar plašu zāli ar lielu platformu nodarbību vadītājm. Trenažieru zāle ir labiekārtota ar šādām ierīcēm:

 • modernu svaru tehniku,
 • speciālajām pilates bumbām,
 • vieglatlētikas un smagatlētikas ekipējumu.

Funkcionālais treniņš parasti tiek organizēts vienā no abām telpām, kurā izvietoti statiski boksa maisi, jo nepieciešamības gadījumā inventāru var izmantot, piemēram, komandu sacensību organizēšanai. Lai to iegūtu, jāizvēlas sporta kluba abonements.

Vairāk uzzini- http://www.vfabrika.lv/

Trenažieru zāle un fitnesa klubs ir labiekārtoti ar plašām telpām un pasaules līmeņa aprīkojumu. Sporta klubs ir aprīkots ar “Life Fitness” trenažieriem. “Life Fitness” ir ergonomiskākais zīmols treniņu apmeklētājiem, kas sekmē pilnvērtīgas aerobikas nodarbības. Sporta klubs nodrošina arī iespēju atpūsties pēc garas treniņu sesijas. Life Fitness trenažieri var tikt izmantoti gan pakalpojuma funkcionālais treniņš laikā, gan, ja ir nokārtots Sporta kluba abonements.
Aerobikas nodarbības ir lielisks risinājums un to lielākais ieguvums ir sirds un asinsvadu sistēmas treniņš. Tāds pats rezultāts sasniedzams, ja tiek izmantots funkcionālais treniņš. Treniņu laikā tiek sekmēta organisma pilnvērtīga darbība un tie:

 • trenē lokanību,
 • nostiprina muskuļus.

Trenažieru zāle sekmēs muskuļu masas un formas nostiprināšanas. Fitnesa klubs un sporta klubs ir zināmi vārdi, bet savā būtībā ietver fizikās formas uzturēšanu teicamā kārtībā. Lai pilnvērtīgi un lētāk sportotu, ir jāsaņem sporta kluba abonements.

Funkcionālais treniņš – iespēja uzturēt sevi formā

Sporta kluba abonements nodrošina plašu aktivitāšu klāstu:

 • STEP aktīvās nodarbības tiek īstenotas profesionāla trenera vadībā (organizē fitnesa klubs);
 • Stepa treniņu laikā izkustās viss ķermenis (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir lielisks treniņš sēžas un kāju muskulatūras, sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (veiktspējīgāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO nodarbībās īpaša uzmanība tiek veltīta elpošanai, sirdij un muskulatūrai (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar augstas kvalitātes un veiktspējas trenažieriem sekmēs sportisko iemaņu atgūšanu.|Papildus iespējas ikvienam klientam, kuram ir Sporta kluba abonements:

 • CORE nodarbības ir lielas spēka noslodzes aerobikas nodarbības, kas labi palīdz sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodrošina efektīvu lieko tauku sadedzināšanu. Atšķirībā no citām, šīs nodarbības veicina pilnvērtīgu ķermeņa svara kritumu.
 • ABS + Stretch treniņos tiek ieguldīts pamatīgs darbs ķermeņa muskulatūras stāvokļa uzlabošanā.

Ieguldi darbu un Tavs ķermenis teiks paldies! Kā trenažieru zāle un fitnesa klubs, gan sporta klubs sekmēs ķermeņa sakārtošanu.|Saistošas aktivitātes, neatkarīgi no dzimuma, ko garantē sporta kluba abonements:

 • pilates vingrojumu sistēma dod enerģiju un mieru, kā arī teicamu ķermeņa stāvokli;
 • “total body workout” treniņi ietver spēka vingrojumu kompleksu ķermeņa reljefa veidošanai;

Gadījumā, ja iepriekš nav sportots, labi piemērotas nodarbības ir veselības vingrošana, pilates, joga un kalnatlētika. Un vēl vairāk – te ir iespējams izmantot šādus pakalpojumus:

 • Trenažieru zāle, kurā notiek funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā tiek īstenotas aerobikas nodarbības.

Sporta klubs – vieta Tavai fiziskajai izaugsmei!}

Funkcionālais treniņš protams, ka pilnveidos Tavu stāju un ķermeņa funkcionalitāti. Savukārt lokanību veicinās aerobikas nodarbības, ko nodrošina sporta klubs. Tāpat jāuzsver, ka Sporta kluba abonements ir pieejams šādos veidos:

 • konkrētam treniņu skaitam;
 • konkrētam laika posmam.

Atcerieties, ka trenažieru zāle ir labiekārtota, kas nodrošina, ka fitnesa klubs ir zināms un pieprasīts visā Latvijā.

Sporta kluba abonements (ietverts: trenažieru zāle, fitnesa klubs un sporta klubs) – iespēja sevi uzturēt lieliskā formā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *