NAMU APSAIMNIEKOŠANA – IZVĒLIES LUCIDA PAKALPOJUMUS!

apsaimniekošana lucidaNav noslēpums, ka katram namam, kurā ir vairāki dzīvokļi, vajadzīgs nama apsaimniekotājs, kas nodrošina ērtus un drošus dzīves apstākļus ikvienam mājas iemītniekam.

Jāpiebilst, ka nama apsaimniekošana ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums, jo jāņem vērā ikviena iedzīvotāja vēlmes un vajadzības. Tieši tāpēc visbiežāk namu apsaimniekošana jāuztic profesionāļiem, kas ar šiem pienākumiem tiks galā kvalitatīvi un efektīvi.

Namu apsaimniekošanas servisa Lucida nodrošinātā namu apsaimniekošana nozīmē atbildīgu un savlaicīguapsaimniekošanas darbu izpildi, augstu nama iedzīvotāju apmierinātību un lielu pakalpojumu pieejamību, kas nozīmē, ka Lucida pieredzējušie darbinieki spēs rast vislabāko risinājumu dažādos ar apsaimniekošanu, nama labiekārtošanu un uzturēšanu saistītos jautājumos.

Dažreiz nākas dzirdēt, ka kvalitatīva apsaimniekošana paredz arī augstas izmaksas, tomēr Lucida piedāvājums šo pieņēmumu apgāzīs. Jāmin arī, ka Lucida klientu vidū ir gan uzņēmumi, gan arī privātpersonas. Lucida serviss būs noderīgs arī tad, ja vajadzīgi santehniķa vai elektriķa pakalpojumi. Tāpat tiek piedāvāti arī apsardzes pakalpojumi un pat remontu veikšana.

Savukārt, ja vajadzīga biroja vai mājas uzkopšana, Lucida piedāvājumā arī tā. Te jāpiemin arī logu mazgāšana, kas ne vienmēr ir vienkārši paveicams uzdevums. Ja logu mazgāšanu uzticēsi Lucida darbiniekiem, varēsi būt drošs, ka tīri būs pat tie logi, kuriem visgrūtāk ir piekļūt. Būtiski arī, ka logu mazgāšanā tiks izmantoti piemēroti mazgāšanas līdzekļi un atbilstošs inventārs – Tev ne par ko nebūs jāsatraucas.

Jāpiemin, ka, Lucida nodrošina arī dažādus speciālos darbus. Piemēram, ziemas mēnešos daudziem aktuāla ir jumtu tīrīšana. Tāpat pie Lucida vari saņemt arī pārvākšanās, kā arī deratizācijas pakalpojumus. Ņemot vērā, ka mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšana arī prasa ne mazums spēka un pūļu, arī šos darbus vari uzticēt profesionāļiem. Kopā ar Lucida kā mīksto mēbeļu, tā arī paklāju tīrīšana vairs nebūs problēma, jo speciālisti zina kā sasniegt labāko rezultātu.

Nevar nepiebilst arī to, ka Lucida sortimentā arī dažādi darba apģērbi. Būtiski, ka apģērbs ir ērts un kvalitatīvs, tādā veidā nodrošinot kustību brīvību tā valkātājiem. Sortimentā tādi darba apģērbi kā bikses, jakas, kombinezoni, puskombinezoni, kā arī citi darba apģērba varianti.

Sakārto darba telpas un mājokli ar Lucida! Kvalitatīva apsaimniekošana un citi pakalpojumi, kā arī pozitīva attieksme.

Uzzini vairāk – http://lucida.lv/pakalpojumi/namu-apsaimniekosana/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *