Notariāli tulkojumi privātpersonu un uzņēmumu vajadzībām

Notariāli tulkojumiStrādājot kādā firmā ar filiālēm vai sadarbības partneriem ārvalstīs vai slēdzot līgumus ar biznesa partneriem citās valstīs, pašsaprotama arī dokumentu tulkošana. Ja tas ir diezgan vienkāršs un arī attiecīgā svešvaloda tiek pārvaldīta labi, tekstu var pārtulkot pats.
Un tomēr – dažkārt vienkāršus tekstus, kas ir nepieciešami tikai sev vai saziņai paziņu lokā, tik tiešām var tulkot pats vai izmantojot vārdnīcu un tulkojumprogrammas, bet, ja vajadzīga dokumentu tulkošana, apjomīgāki darbi vai teksti, kur tulkotai versijai jābūt 100% precīzai gan ortogrāfiski, gan stilistiski, labāk izvēlēties profesionāla tulka pakalpojumus.
Labākie pakalpojumu sniedzēji tulko dažādu nozaru tekstus, visdažādākajās valodu kombināciijās. Tāpat jāņem vērā, kādi ir tulkošanas termiņi – labs pakalpojuma sniedzējs spēs tikt galā ar prasīto tajā laika posmā, par kādu būsiet vienojušies.
Svarīgi uzmanību pievērst arī tam, vai iztulkotais teksts ietver visu nepieciešamo informāciju, tostarp precīzus grafikus, tāmes u.c

Tulkošanas cenas – kādi faktori tās ietekmē?

Notariāli tulkojumi ir konkrētā valodā pārtulkoti teksti, kuru precizitāti ar parakstu garantē zvērināts tulkotājs, bet tulkotāja paraksts tiek apliecināts pie notāra. Pēc vajadzības, notarāli tulkojumi var tikt izpildīti divos veidos – piemēram, apliecinājums pie dokumenta oriģināla vai kopijas. Notariāli tulkojumi tiek izmantoti dažādu veidu dokumentos, piemēram, uzņēmuma reģistra uzziņās, autovadītāja apliecības tulkošanā, pilnvarās u.c.
Tā kā tulkošanas uzņēmumi un to pārstāvniecības atrodas teju visās Latvijas pilsētās, notariāli apstiprināti tulkojumi Rīgā nav vienīgā iespēja, ja nepieciešami notariāli tulkojumi. Atrodi ērtāko risinājumu, jo tiek nodrošināti notariāli apstiprināti tulkojumi Rīgā un arī citās pilsētās.
Ja nepieciešams kāds no tulkošanas pakalpojumiem, būtisks faktors ir arī tulkošanas cenas. Jāpiemin, ka tulkošanas cenas atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, tulkojamā materiāla veida, apmēra. Protams, izmaksas atkarīgas arī no katra pakalpojuma sniedzēja nosacījumiem. Šīs un citas aktuālās lietas visvienkāršāk uzzināt, vēršoties pie pakalpojuma sniedzēja.
Labāko šīs jomas pakalpojumu sniedzēju piedāvājumā arī citi tulkošanas pakalpojumi, piemēram, sinhronā tulkošana, secīgā tulkošana, tulkošana zīmju valodā, konferenču tulkošana u.c.
Kvalitatīvi tulkošanas pakalpojumi – dokumentu tulkošana, notariāli tulkojumi un citu veidu tulkošana – palīdzēs Tev īstenot visas savas ieceres!