Nozīmīgākie faktori aizdevuma izsniegšanā

Nedaudz pietrūkst līdz algai vai jāatmaksā kāds svarīgs rēķins? Iespējams, par atbildi var kļūt kredīti online.

Viens no aspektiem, kas kredītņēmējus piesaista visvairāk – kredīti online tiek izsniegti bez ķīlas, galvojuma un citām birokrātiskām darbībām. Brīžiem varētu likties, ka šāds kredīta aizdevums spēj novērst gandrīz visas nebūšanas . Tomēr nav vēlams aizmirst, ka kredīti online, gluži tāpat kā ikviens cits kredīta aizdevums, ir atbildīgs solis, kas kārtīgi jāizsver.

Uz kredīta piešķiršanu mēdz pretendēt cilvēki ar dažādu pieredzi, tāpēc bieži aktuāls kļūst jautājums, kur un vai vispār saņemams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Ņemot vērā, ka online kredīti tiek doti ar vienkāršākiem nosacījumiem, kur būtiskākā garantija ir kredītņēmēja maksātspēja un kredītvēsture, firmu, kuru piedāvājumā ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, nav.
Vēl viens kritērijs, kas ietekmē – ātrais aizdevums tiks piešķirts vai nē, ir kredītņēmēja vecums. Visbiežāk ātrais aizdevums pieejams no 20 gadiem, taču ir arī kredītdevēji, pie kuriem ir aizdevums no 18 gadiem vai no 19 gadiem.
Kredīts no 20 gadiem
Prakse veikt kreditēšanu no 20 gadiem tika izveidota dēļ kreditoru savstarpējās vienošanās par atbildīgu darbību. Tā kā kredītņēmējiem no 20 gadiem biežāk ir augstāka maksātspēja, jo liela daļa jau saņem algu, aizdevumu piešķiršanai no 20 gadiem ir lielāka garantija, kā tad, ja tiek izsniegts aizdevums no 18 gadiem vai 19 gadiem.

Kas atbilstošāks – patēriņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online noderīgi dažādās situācijās. Piemēram, ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela, parocīgs būs īstermiņa kredīts. Īstermiņa kredīts vairumā gadījumu tiek izsniegts uz 30 dienām, apmērs, ko var saņemt ir līdz dažiem simtiem eiro. Jāielāgo – jaunajiem klientiem maksimālā summa nav tik liela, kā tad, ja īstermiņa kredīts tiek ņemts otro un tālākās reizes. Savukārt nopietnāku plānu īstenošanai noderīgs ātrais aizdevums uz garāku laika posmu. Šāda veida ātrais aizdevums piedāvā saņemt līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro un jāatdod saskaņā ar maksājumu grafiku. Lai izvērtētu, kurš ātrais aizdevums ir piemērotākais, pārdomā savas vajadzības un izvērtē iespējas. Lēmuma pieņemšanu atvieglos aizdevēju mājaslapās esošais kredīta kalkulators, kas parādīs paredzēto regulārā maksājuma apmēru.

Ātrais aizdevums pārdomātiem lēmumiem

Mūsdienu straujajā ritmā īstermiņa aizdevums no 18 gadiem vai cits ātrais aizdevums var kļūt par atbilstošu atbildi. Protams, tikai ar nosacījumu, ja pirms tam būsi informēts par visiem līguma nosacījumiem un izvērtēsi savu maksātspēju. Laicīgi neatdots parāds var negatīvi ietekmēt turpmāko dzīvi, piemēram, sabojāt kredītvēsturi. Un, kā zināms, kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *