Nozīmīgākie kritēriji aizdevuma izsniegšanā

Ja pēkšņi ir nepieciešamība pēc papildu naudas, mūsdienās ir dažādas veidu, kā aizņemties. Piemēram, kredīti online, kas pieejami plašā izvēlē.

Kredīti online ir pārsvarā tiek izmantoti tad, kad nauda vajadzīga steidzami. Taču šāds kredīta aizdevums nav risinājums visiem un arī ne visās situācijās. Pirmkārt jāpatur prātā, ka kredīta aizdevums izveidots neatliekamu jautājumu risināšanai, otrkārt – tas tiek izsniegts tiem, kuriem ir pietiekami ienākumi.

Protams, uzmanība tiek pievērsta ne tikai pretendenta ienākumu līmenim. Atteikts tiek arī kredīts bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi. Tātad – cilvēkiem ar iepriekš nenokārtotām parādsaistībām vai kavētiem kredītmaksājumiem vēlreiz aizņemties ir gandrīz vai neiespējami- liela daļa aizdevēju atzīmē, ka kredīts bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.
Vēl viens faktors, kas tiek izvērtēts, saņemot kredīta pieteikumu, ir personas vecums. Katrs aizdevējs ir noteicis vecuma ierobežojumu, kā ietvaros kredīta aizdevums tiek piešķirts. Visbiežāk tas ir no 20 gadiem. Taču ir arī iespējas aizdevumu saņemt no 19 gadiem vai no 18 gadiem.
Atbildīgas aizņemšanās veicināšanai – aizdevumi no 20 gadiem
Lēmums par kredītu izsniegšanu no 20 gadiem balstīts uz kredītkompāniju vēlmi atbalstīt pārdomātu kredītu izmantošanu. Tā kā kredītņēmējiem no 20 gadiem biežāk ir augstāka maksātspēja, jo daļa no tiem jau ir uzsākuši darba gaitas, kredītus no 20 gadiem izsniegt ir drošāk, kā no 18 gadiem vai 19 gadiem.

Kad par risinājumu var kļūt īstermiņa kredīts?

Kredīti online pieejami tik plašā klāstā, ka var gadīties apjukt – īstermiņa kredīts, ātrais aizdevums uz ilgāku laiku… – ko un kā izvēlēties? Atbilde jāmeklē iemeslā, kāpēc ātrais aizdevums Tev vispār ir vajadzīgs. Piemēram, ja mazliet pietrūkst līdz algai, palīdzēt var īstermiņa kredīts. Protams, jābūt pārliecībai, ka to spēsi atdot tuvāko trīsdesmit dienu laikā – tāds ir termiņš, uz kuru lielākoties tiek piešķirts īstermiņa kredīts. Bet, ja vajadzīgā naudas summa ir tik liela, ka nespēsi to atmaksāt no savas nākamās algas, izvēlies kādu no patēriņa kredītiem. Ātrais aizdevums uz ilgāku laika posmu ļaus realizēt vērienīgākas idejas – atkarībā no izvēlētā aizdevēja tas var tikt piešķirts pat dažu tūkstošu apmērā.

Ātrais aizdevums pārdomātiem lēmumiem

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā īstermiņa kredīts vai ātrais aizdevums uz ilgāku laiku var kļūt par atbilstošu risinājumu. Protams, tikai ar noteikumu, ja pirms tam iepazīsies ar visiem līguma nosacījumiem un izvērtēsi savu maksātspēju. Laicīgi neatdots parāds var radīt lielas problēmas nākotnē, piemēram, sabojāt kredītvēsturi. Un, kā zināms, kredīts bez ķīlas ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *