Online pārtikas higiēnas kursi

Obligāts noteikums strādājošajiem ēdināšanas biznesā ir apgūt sanitāro minimumu. Šāds mācību kurss, kā to paredz normatīvi, jānokārto katram, kurš nav mācījies ēdināšanas jomā un attiecīgi saņēmis pārtikas higiēnas apmācības jau studējot. Pārtikas drošība uzņēmumā vai higiēnas un ražošanas prakse – ietaupiet garas darba stundas un naudu, iemācoties nepieciešamo online visā Latvijā kopā ar Webapmaciba.lv!

Higiēna uzņēmumā – neatņemama ikdienas sastāvdaļa

Tieši higiēna uzņēmumā var rosināt lieliskus sasniegumus un labas rekomendācijas no vadības un ciemiņiem. Kādas prasības uzdod higiēna uzņēmumā saistībā ar individuālo tīrību? Kādi faktori jāņem vērā ēdienu ražošanā un turēšanā? Kādā veidā labāk izvairīties no apkārtnes piesārņojuma? Šos un daudzus citus jautājumus apskata Webapmaciba.lv pārtikas higiēnas prasības kursi, rūpēs par to, lai attiecīga higiēna uzņēmumā darbiniekiem vai strādājošajiem, kam jāatjauno kvalifikācija, neradītu liekas raizes un mulsuma brīžus.

Savā mājoklī ērti izieti pārtikas higiēnas kursi

Pārtikas higiēnas apmācības paredzētas pārtikas biznesā esošajiem darboņiem kā šefpavāriem, trauku mazgātājiem, viesmīļiem un citiem. Pārtikas higiēnas kursi visiem kursantiem garantē daudzveidīgus vizuālos mācību materiālus, lai pēc iespējas labāk uztvertu vielu. Pārtikas higiēnas apmācības pašreizējiem un nākamajiem sfēras darboņiem ļaus atbilstoši apgūt sanitāro minimumu un apstiprinājumam iegūt apliecību.

Kas ir higiēnas un ražošanas prakse?

Vai zināji, ka dzeramajam ūdenim, kā arī šķidrumam, kuru izmanto pārtikas vai iekārtu mazgāšanai, kā arī ledum, ko lieto dzesējot, jābūt saskaņā ar konkrētām prasībām? Higiēnas un ražošanas prakse skar lērumu dažkārt arī gluži elementāru un pašsaprotamu jautājumu, kurus jāņem vērā restorānu un produktu rūpnīcu ikdienas gaitās, lai pārtikas drošība uzņēmumā saglabātos nevainojamā līmenī. Pārtikas higiēnas kursi pārtikas aprites uzņēmumu nodarbinātajiem ir neapstrīdami nozīmīgi, jo tikai laba higiēnas un ražošanas prakse ik solī garantēs par teicamu produktu kvalitāti, strādājošo labsajūtu, tāpat viesu augsto servisa novērtējumu.

Webapmaciba.lv tiešsaistes lapa nodrošina iespēju apgūt sanitāro minimumu īsā laikā, individuāli un iztiekot bez liekiem izdevumiem. Vienlaikus nodarbības iespējamas kā latviešu, tā krievu valodā, kas nozīmē, ka pārtikas drošība uzņēmumā apgūstama interesentam tuvākajā formātā. Webapmaciba.lv nodrošinātie materiāli veidoti no trijām daļām – testiem, materiāliem un noslēdzošā eksāmena. Ja fināla eksāmenā korekto atbilžu skaits ir vairāk par piektdaļu, eksāmens ir ieskaitīts. Ieskaties Webapmaciba.lv un piesakies nodarbībām  tūlīt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *