PAKLĀJI RĪGĀ UN CITĀS LATVIJAS PILSĒTĀS PLAŠĀ KLĀSTĀ PIEEJAMI BERENDSEN.LV

imagesBerendsen paklāju serviss attiecīgajā sfērā darbojas jau vairāk par 20 gadiem. Uzņēmums pamatā nodarbojas ar maināmo paklāju servisa nodrošināšanu, bet iespējams nomāt mopus, tualešu higiēnas ierīces un kokvilnas dvieļus. Lai saviem klientiem nodrošinātu pakalpojumu augstāko kvalitāti, ieguldīti līdzekļi dažādu modernu tehnoloģiju pirkšanai, turklāt pastāvīgi tiek domāts par iepriekš nepiedāvātu pakalpojumu sniegšanu; svarīgi arī, ka pakalpojumi tiek piedāvāti ne tikai galvaspilsētā, bet arī citviet Latvijā.

Mops — kādēļ to izvēlēties?

Mops nodrošina vienkāršu grīdas tīrīšanu, nepadarot to slapju. Mops ir veidots no kokvilnas dzijas un apstrādāts ar attiecīgu šķidrumu, kas palīdz ļoti ērti nodrošināt grīdu kārtību.  Turklāt mops var tikt izmantots itin visur, ņemot vērā tā izmantošanas ērtumu. Tādējādi telpas būs drošas no netīrumiem, savukārt grīdas segumi — no nolietojuma. Turklāt mops tiek ražots dažādos izmēros: 46, 56 un 110 centimetru platumā. Mops palīdzēs nebojāt grīdu, ja salīdzinām ar parastajām lupatām, kā arī ļaus ieekonomēt tīrīšanai nepieciešamo laiku tā ērtās izmantošanas dēļ.

Paklāji Rīgā — plašā izvēlē Berendsen

Kā Berendsen pamatpiedāvājums jāatzīmē paklāji Rīgā. Klientiem tiek piedāvāta plaša paklāju izvēle: maināmās grīdas segas no neilona vai kokvilnas; ar uzņēmumu firmas zīmēm, uzrakstiem un attēliem izgreznoti paklāji; drošību uzlabojošie komforta gumijas paklāji grīdām; svinīgajiem pasākumiem atbilstošie un ikoniskie sarkanie paklāji, un citi jums nepieciešami grīdas segu varianti. Paklāji Rīgā un citās pilsētās iegūstami, zvanot uz sadaļā «Paklāji: Paklāju serviss» norādītajiem telefona numuriem. Izmantojot šos pakalpojumus, iespējams ietaupīt laiku un naudu un padarīt glītāku un sakoptāku darba vidi!

Dizaina paklāji ļaus telpām kļūt personiskākām

Dizaina paklāji vienlaicīgi piedāvā divas funkcijas: tie joprojām pilda paklāja praktiskās funkcijas, turklāt dizaina paklāji pieejami vairākās stilistiskās variācijās — ar uzrakstu «Laipni Lūdzam»; dažādiem rakstiem un svītrām, klasīšu spēli un citām apdrukām. Tādējādi dizaina paklāji ļauj personalizēt konkrēto telpu, kā arī piesaistīt nepieciešamo uzmanību, pavēstot, ko attiecīgajā iestādē iespējams sagaidīt. Dizaina paklāji radīti no neilona šķiedras.

Piedāvājumā arī higiēnas preces

Bet paklāji Rīgā un citās Latvijas pilsētās vai mops nebūt nav uzskatāmi par vienīgajiem produktiem, kurus izīrē Berendsen. Tāpat uzņēmuma nomājamo preču klāstā pieejamas plaša profila higiēnas preces, piemēram, dažādi dozatori, papīra salvešu, ruļļu un tualetes papīra turētāji, miskastes, gaisa atsvaidzinātāji un virkne citu produktu. Kopumā atrodamas 14 vairāku veidu higiēnas preces, turklāt, lai padarītu tualetes tīkamākas, jebkurš no produktiem pieejams desmit dažādos krāsu toņos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *