Plašāku piedāvājumu apskati mājas lapā www.1a.lv

apskati mājas lapāKā labiekārtot savu uzņēmumu?

Paralēli tiešo darba pienākumu veikšanai, uzņēmumu darbiniekiem nereti jāgādā arī par darba vietas uzturēšanu labā kārtībā, jo telpas ir uzņēmuma vizītkarte. Turklāt sakārtotās telpās arī darbi veicas labāk.
Telpu uzturēšanā var noderēt tāds aprīkojums kā mopi, mikrošķiedru lupatiņas un dažāda veida paklāji grīdām, kā arī dažādi citi risinājumi ir labi palīgi mazos un lielos uzņēmumos. Turpini lasīt un uzzini, kā tie var palīdzēt arī Tev!

Kādēļ izvēlēties paklāju servisu?

Par telpu un grīdu tīrību parūpēties ir vienkāršāk, ja tiek izmantoti piemēroti paklāji. Tādā veidā par grīdas uzturēt tīras ir daudz vienkāršāk, jo paklāji aizkavē netīrumu izplatīšanos telpās. Piemēram, pie durvīm novietoti gumijas paklāji savās gružus, līdz ar to netiek ienesti iekštelpās. Savukārt kokvilnas paklāji efektīvi uzsūc mitrumu un atvieglo ikdienu uzņēmuma darbiniekiem.
Ērtākais veids, kā parūpēties par paklājiem, ir sadarboties ar uzņēmumu, kas piedāvā paklāju servisu. Tā ir iespēja izvēlēties paklājus, kas nepieciešami un saņemt tos ar piegādi uz norādīto adresi. Turklāt paklāju serviss piedāvā arī regulāru paklāju nomaiņu. Plašāku piedāvājumu apskati mājas lapā.

Mopu serviss Tavām ērtībām

Lai nebūtu jāuztraucas par grīdas uzkopšanas aprīkojuma uzglabāšanu un uzturēšanu, noderīgs var būt mopu serviss. Ko tas paredz? Klients izvēlas sev piemērotāko mopu un šī pakalpojuma sniedzējs to piegādā norunātajā laikā un vietā, kā arī veic to regulāru apmaiņu. Mopu serviss sniedz ne vien tīrākas grīdas, bet arī aizsargā tās no ātras nolietošanās, ierobežo alerģiju rašanos, samazina saimnieciskos izdevumus.
Domājot par dažādām klientu vajadzībām, mopu serviss nodrošina dažādus mopu variantus un izmērus.
Mikroškiedras mops un tā noma ir parocīgs risinājums tad, ja aktuāla gan sausā, gan mitrā grīdas tīrīšana. Mitrajai grīdas tīrīšanai piemērotais mikrošķiedras mops un tā noma ļauj notīrīt dažādu veidu virsmas, bez ķīmisko līdzekļu pievienošanas ūdenim. Savukārt sausajai grīdas uzkopšanai domātais mikrošķiedras mops un tā noma savāc putekļus un ir piemērots arī liekā mitruma likvidēšanai pēc grīdas mazgāšanas.

Mikrošķiedru lupatiņas lielākai tīrībai

Mikrošķiedru lupatiņas ir labs palīglīdzeklis ikvienam, kurš regulāri veic telpu uzkopšanas darbus. Audums, no kā gatavotas šīs lupatiņas, sastāv no smalkiem plastmasas pavedieniem, kas garantē, ka mikrošķiedru lupatiņas tiek galā ar savu funkciju pildīšanu. Mikrošķiedru lupatiņas var iegādāties saimniecības preču veikalos, taču iespējams izmantot arī mikrošķiedru lupatiņu servisu, kas padarīs vienkāršāku ikdienu.
Ja vēlies, lai telpas uzturēt būtu vienkāršāk, izvēlies kvalitatīvu paklāju servisu. Piedāvājumu apskati mājas lapā un izdari labāko izvēli. Tāpat vari izvēlēties arī mikrošķiedru lupatiņas un citus palīglīdzekļus, kas atvieglos telpu uzturēšanas darbus!