Romantikas pilna nedēļas nogale kompleksā “Piena muiža”

piena muižaJa meklejat dāvanu kartes, kas  to saņēmējam dos iespēju izbaudīt nebijušas izjūtas, ielūkojies online veikalā Davanuserviss.lv. Dāvanu kartes no Davanuserviss.lv piedāvā visplašāko emociju buķeti – ar to atbalstu var tik saorganizēta smieklu pilna fotosesija draudzenei, atrasta oriģināla dāvana vīrietim vai pašiem sev dāvināta romantikas pilna nedēļas nogale kompleksā “Piena muiža”. Dāvanu kartes, kuras ļaus izdzīvot dažādus notikumus, ir Davanuserviss.lv specifika un, šāda interesanta piedāvājuma dēļ, vairs nav problēmu atrast noderīgu dāvanu vīrietim, otrajai pusītei vai kolēģiem.

FOTOSESIJA – LABA DĀVANA JAUTRĪBU CIENOŠAI DRAUDZENEI

Viena no labākajām dāvanām sievietei būs fotosesija pie profesionāla fotomākslinieka, jo šāda piedzīvojums dos iespēju ikvienai sievietei sajusties kā foto modelei. Turklāt fotosesija var tikt papildināta ar vizāžista pakalpojumiem, pateicoties kam sieviete tiks uzposta kā uz īstu fotosesiju žurnālam. Turklāt fotosesija ir paredzēta ne obligāti tikai vienam vien cilvēkam – fotosesija ir lieliska dāvana arī ģimenēm, kas grib sevi iemūžināt. Arī vecmeitu ballīte var tikt iesākta kā kopīga ballītes dalībniecu fotosesija. Ja esi pārliecināts, ka fotosesija būs labākā dāvana arī Taviem draugiem un paziņām – ieskaties Davanuserviss.lv un iegādājies attiecīgās kategorijas dāvanu kartes.

LABĀKĀ DĀVANA VĪRIETIM BŪS PIEDZĪVOJUMI

Ja nepieciešama atbilstoša dāvana vīrietim, tad Davanuserviss.lv būs viena no labākajām vietām, kur to mēģināt atrast. Laba dāvana vīrietim varētu būt iespēja pārbaudīt savus spēkus ar kādu netradicionālu sporta veidu, piem., šaušanu ar loku vai nobraucienu ar vučko. Tāpat labi novērtēta varētu būt tāda dāvana vīrietim, kura dos iespēju saņemt adrenalīna pieplūdumu sirdij – lidošana ar deltaplānu vai brauciens ar motociklu. Ja konkrēti nezini, kāda veida dāvana vīrietim dotu iespēju justies patiesi iepriecinātam, Davanuserviss.lv nodrošina iespēju pasūtīt dāvanu kartes, ko saņēmējs pats izmantos balstoties uz savu gaumi. Uzzini vairāk šeit!

PIENA MUIŽA TAVAI RELAKSĀCIJAI

Ja meklē dāvanu, kas vairāk vērsta uz atpūšanos, nevis piedzīvojumiem, tad nomierinošas programmas kompleksā “Piena muiža” būs īstā dāvana. “Piena muiža” piedāvā ne vien parastas SPA procedūras, bet arī nakšņošanu, pirts īri un vakariņas elegantā krogā. Turklāt “Piena muiža” laipni uzņems jebkāda veida atpūsties gribētājus – līdz ar pāriem līdz pat ģimenēm ar bērniem. Ja esi nolēmis kādu palutināt, tad dāvanu kartes no SPA kompleksa “Piena muiža” būs piemērotākā dāvana, kuru nopirkt tiešsaistes veikalā Davanuserviss.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *