SMS kredīts ir mūsdienīga iespēja noformēt kredītu pat tad, kad nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu.

 

sms kredītsSMS kredīts – ko ņemt vērā, pirms tā noformēšanas?

Neplānoti izdevumi ir daļa no mūsu ikdienas, tāpēc arī arvien populārāki kļūst ātrie kredīti. Tas var būt risinājums steidzamā situācijā, jo ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Kas jāņem vērā?

Ātrais aizdevums tiek izsniegts tiem , kas atbilst aizdevēju izvirzītām prasībām. Pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar noteikumiem un izvērtē savu maksātspēju. Lai aizdevums būtu pieejams, svarīgi ir regulāri ienākumi. Jāpiebilst, pie ienākumiem tiek skaitīta ne tikai darba alga, bet arī citi ienākumi – pensija, stipendija u.c. Otrs faktors, kam vajadzētu pievērst uzmanību – vecuma ierobežojums. Parasti aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Prakse kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču ir arī tādi kredītdevēji, kas kredītus izsniedz nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 18 gadu vecuma.
Tik pat nozīmīgs faktors ir arī kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai.

Kādi ir aizdevumu veidi?

Klientu ērtībām pieejami dažādi aizdevumu veidi – piemēram, īstermiņa kredīts, patēriņa kredīts, SMS kredīts. Tas, kuru no iespējām izvēlēties, atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, vēlamā apmēra un termiņa.
Īstermiņa kredīts
Īstermiņa kredīts piemērots īslaicīgu finansiālu jautājumu risināšanai, kad vajadzīgā summa ir neliela un to iespējams atmaksāt 30 dienu laikā.
Patēriņa kredīts
Patēriņa kredīts pieejams uz ilgāku laika posmu, un arī pieejamās summas ir lielākas – pat līdz vairākiem tūkstošiem eiro.
SMS kredīts
SMS kredīts ir mūsdienīga iespēja noformēt kredītu pat tad, kad nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu. SMS kredīts ļauj aizdevumam pieteikties nosūtot tikai vienu īsziņu no iepriekš reģistrēta tālruņa numura.

Īstermiņa aizdevums, patēriņa kredīts un SMS kredīts ļauj īstenot dažādas ieceres, taču jāpatur prātā, ka tas ir arī atbildīgs lēmums. Aizņemies tikai tad, ja esi pārliecināts, ka varēsi to atdot noteiktajā laikā.