TEICAMAS PALIKŠANAS IESPĒJAS AR IEDVESMOJOŠU AINAVU UZ BALTEZERU

Bieži ar terminu “konferenču telpas” vairumam cilvēku asociējas 30 stāvu offisu celtne pašā pilsētas sirdī, līdz kam bieži rodas problēmas nokļūt noslogotās satiksmes dēļ. Kā būtu, ja Jūs varētu pārcelt tikšanās uz kādu mierīgāku vietu, pie reizes izmantojot laiku kā sava veida brīvdienas? Tāds variants pastāv, dodoties uz Baltvillu! Baltvilla ir viesnīca, kas bāzēta blakus ViA Baltica (E67) maģistrālei. Kura konferenču zāle ir atbilstošākā Jūsu organizētā pasākuma viesu skaitam? Izvēlieties vienu no trīs!

IEVĒROJAMA KONFERENČU ZĀLE – VISS IEKĻAUTS

 

Ikviens pasākumu organizators atzīs, ka komfortablas konferenču telpas ir ārkārtīgi liels atvieglinājums un arī pozitīvāka apmeklētāju noskaņojuma garants. Viesnīca piedāvā 3 dažādas izmēra konferenču telpas:

Zaļā konferenču zāle – līdz 100 cilvēkiem;

Oranžā konferenču zāle – līdz 30 cilvēkiem;

Dzeltenā konferenču zāle – līdz 25 cilvēkiem.

Jūsu ērtībām Baltvilla piedāvā all inclusive pasākumu paketi, kas nozīmē, ka Jūs vienlaicīgi varat pasūtīt konferenču telpas, vairākas ēdiensreizes, kā arī naktsmājas līdz pat septiņdesmit viesiem.

 

BALTVILLA  RAKSTURĪGĀS IEZĪMES UN ĪPAŠĀ NOSKAŅA TAJĀ

 

Tātad, Baltvilla ir teicama izvēle, kad Jums ir nepieciešama konferenču zāle, kas atvieglos Jūsu pienākumus un priecēs apmeklētājus. Lai nerastos iespaids, ka šī viesnīca ir paredzēta tikai nopietnām sanāksmēm, zemāk ir uzskaitīti vēl pāris fakti par Baltvillu:

Baltvilla naktsmājas – viesnīca vienlaicīgi var nodrošināt līdz pat septiņdesmit cilvēku trīsdesmit deviņās istabās. Viesnīca ir piemērota arī cilvēkiem ar speciālām vajadzībām;

Restorāns – dažādu valstu virtuve un plašas ēdienu izvēles iespējas;

SPA salons – vieta, kur ļauties skaistumkopšanas vai veselības procedūrām;

Viesnīca iekļauj plašu bezmaksas stāvvietu;

Veselības centrs Baltezers – viss veselībai, spēkam un relaksācijai;

Baltvilla ir iekļuvusi TripAdvisor saraksta augšgalā, kā viesnīca ar vienu no TOP apkalpošanas servisiem. Pēc klientu vērtējumiem Baltvilla ir Top Bargain Hotels reitingu augšgalā jeb viesnīca, kas izrādījusies par ļoti labu darījumu daudziem klientiem.

Baltvilla atrodas Senču prospektā 45, Baltezerā, Rīgas rajonā. Pieteikties jaunumiem un veikt rezervācijas Jūs variet Baltvilla mājaslapā www.baltvilla.lv, e-pastā info@baltvilla.lv, vai zvanot uz kādu no numuriem:

Baltvilla SPA salons: +371 67840646

“Baltezers”: +371 67990240

Viesnīca un konferenču telpas: +371 67840640

Baltvilla darbinieku komanda gaidīs ciemos un kvēli uzņems ikvienu jaunu interesentu! Šī viesnīca viennozīmīgi radīs vēlmi tajā ciemoties vēlreiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *