TRENIŅI KOMFORTABLĀS FITNESA ZĀLĒS

sporta klubsViennozīmīgi, dzīvei un ikdienai ir ieteicams būt balansā starp profesionālu nodarbošanos un elpas atvilkšanu. Un kas palīdz, lai visas dienas daļas būtu vienlīdz gaišas, neatkarīgi no iespējamiem problēmsituācijām, ko dzīve mēdz piespēlēt? Veselīgs dzīvesveids jeb pareiza ēšana un sportošana.

Vidusskolas ik nedēļas sporta stundas jau ir senā pagātnē, un sporta zāle vairs nav Jums paredzēta. Ko iesākt? Par mūsdienās novērtētu variantu kalpo fitnesa klubi. Jebkādi laikapstākļi ir piemēroti, lai tiktu apmeklēti fitnesa klubi, jo tajos varēsiet izmantot gan plašu klāstu ar trenažieriem, gan atbalsta personālu, kas palīdzēs piemeklēt pareizo nodarbības veidu tieši Jūsu ķermeņa muskuļu grupām. Labākais, ka piedāvājumā ir vairāki desmiti nodarbību veidi dažādām gaumēm un vajadzībām. Tātad, ja esiet apņēmušies sportot, atliek saprast, vai darīsiet to laiku pa laikam, vai arī pietiekami regulāri?

ABONEMENTS PALĪDZ SAGLABĀT MOTIVĀCIJU UN IETAUPĪT LĪDZEKĻUS

Cilvēkam viens auglis, piemēram, ābols katru dienu dos daudz labāku efektu, nekā, ja mēģināsiet kompensēt visas nedēļas dienas, svētdienā apēdot septiņus ābolus. Līdzīgi ir ar fiziskām aktivitātēm. Tieši tāpēc sporta kluba abonements ir noderīgākais pirkums, kad tiek apmeklēts fitnesa centrs. Jāsaprot, ka fitnesa klubi visbiežāk nozīmē lielas telpas, līdz ar to arī pastāvīgas izmaksas, lai fitnesa klubi uzturētu darbību un iespēju cilvēkiem jebkurā dienas laikā nodarboties ar sportu un uzturēt sevi formā. Iespējams, tāpēc fitnesa klubi mēdz piekopt tādu cenu politiku, kur sporta kluba abonements ir krietni izdevīgāks, nekā vienreizīgi apmeklējumi. Turklāt, sporta kluba abonements arī ir lielisks motivators, jo ir grēks izlaist sportošanas dienas, ja sporta klubs jau ir nofinansēts mēnesi uz priekšu. Ja ir nolemts par savas formas un laba garastāvokļa uzturēšanu ar fizkultūru, vispirms jāizvēlas sporta centrs, ko apmeklēt. Uzzini vairāk- http://www.vfabrika.lv/!

VAI ESIET DZIRDĒJUŠI PAR FITNESA KLUBU VEF FABRIKAS BŪVĒ?

Veselības Fabrika ir sporta klubs ne tikai esošajiem atlētiem, bet arī nākotnes censoņiem. Veselības Fabrika ir bāzēta leģendārajā VEF fabrikas ēkā, līdz ar to šis sporta klubs iemanto patīkamu atmosfēru. Dēļ plašajām telpām, fitnesa centrs Veselības Fabrika atšķiras ar īpašo gaisa svaigumu, jo sporta klubs ir sarežģītāk pieelpojams. Sporta klubs Veselības Fabrika strādā katru darba dienu no 7:00 līdz 22:00 un brīvdienās fitnesa centrs gaidīs ikvienu sportistu no 09:00 līdz 21:00. Fitnesa centrs atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 214M, trešajā stāvā. Veselības Fabrika piedāvājumā ietilpst gan nodarbības grupās, gan personāltreniņus, gan arī trenažieru zāle, kur trennēties individuāli. Lai saņemtu paplašinātu informāciju par pakalpojumu klāstu, apmeklējiet uzņēmuma mājaslapu www.vafbrika.lv. Ja vēlaties pieteikties nodarbībām vai rodas citi jautājumi, fitnesa centrs tā darba laikā ir aizsniedzams pa tel.nr. 67887188, 27887188 vai, rakstot uz info@vfabrika.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *