Viena no iespējām, kur iegādāties kasko, ir – https://www.iizi.lv/kasko

 

kaskoKur noformēt labāko KASKO polisi? To noskaidrot palīdzēs Kasko izmaksu kalkulators!

Pirmais, kas nāk prātā, dzirdot jēdzienu ”apdrošināšana”, daudziem ir automašīnas apdrošināšana. Turklāt octa ir obligāta prasība katram mehanizētam transporta līdzeklim, kas pārvietojas pa ceļiem. Octa polise, kas iegādāta Latvijā, derīga arī ārpus tās – Eiropas Ekonomikas zonā , kā arī Šveicē. Octa polises darbību regulē Octas likums – tas jāņem vērā ikvienam autovadītājam.
Saskaņā ar likumu Octas polises atmaksā zaudējumus, kas nodarīti trešās personas mantai, kā arī personai radītos zaudējumus. Piemēram, Octa apmaksā zaudējumus par transportlīdzekļa bojājumiem, pilnīgu zudumu, kā arī par tā evakuāciju no notikuma vietas. Tāpat octa sedz videi radītos postījumus, kā arī izmaksā kompensāciju par ceļa, ēku un būvju bojājumiem, ja tāda ir to īpašnieka prasība. Octa atlīdzina arī cietušajai personai radītos zaudējumus, apmaksājot ārstēšanās izdevumus, tai skaitā arī izdevumus par cietušā kopšanu, ārstēšanos medicīnas iestādē un mājas apstākļos, tehnisko palīglīdzekļu iegādi u.c.
Kā redzams piedāvājumos – octas cenas var būt pat ļoti atšķirīgas. To ietekmē vairākas nianses, piemēram, katras apdrošināšanas kompānijas nosacījumi, transportlīdzekļa tips, lietojuma mērķis, reģistrācijas gads, arī ziņas par autovadītāju – viņa braukšanas vēsture, juridiskais statuss u.c. Tāpat nozīme ir arī tam, uz kādu termiņu octa polisi plānots iegādāties.

Pērc kasko online un saņem daudz priekšrocību!

Tiem, kuriem ar octa polisi nepietiek, iespējams iegādāties arī kasko polisi. Pieejams arī tāds pakalpojums kā kasko online, kas dod iespēju ekonomēt laiku, kas ierasti būtu jāpatērē , uzkavējoties apdrošināšanas kompānijas ofisā. Iegādājoties kasko online, vajadzīgs aizpildīt pieteikuma formu, taču pirms tam, bez šaubām, jāizdara labākā izvēle. Te palīdzēt var kasko online kalkulators, kas ātri parādīs visus variantus. Atkarībā no tā veida, kasko online kalkulators var jautāt dažāda veida informāciju, piemēram, automašīnas izlaiduma gadu, izvēlēto darbības teritoriju, nepieciešamo polises darbības laiku u.c. Tas viss arī nosaka, cik liela būs cena kasko polisei.
Kasko online kalkulators sevišķi liels palīgs, lai noskaidrotu, kāda ir cena kasko polisei – tas ir nozīmīgi vienmēr, īpaši, ja tiek iegādāts kasko online. Kas ietekmē to, kāda ir cena kasko polisei? Te vairāki svarīgākie kritēriji: transportlīdzekļa vecums, marka, modelis, saistošie riska segumi, transportlīdzekļa vadītāja apdrošināšanas vēsture, pašriska apmērs, polises darbības teritorija u.c.

Izdevīgais iizi.lv piedāvājums

Viena no iespējām, kur iegādāties kasko, ir – https://www.iizi.lv/kasko . Šī apdrošināšana (https://www.iizi.lv/kasko) dod vairākas priekšrocības: tā ir izdevība saņemt sākotnējo piedāvājumu minūtes laikā un bezmaksas konsultāciju. Izvēloties polisi https://www.iizi.lv/kasko, saņemsi arī atgādinājumu par kasko polises beigu termiņa tuvošanos.
Gādā par savu un sava transportlīdzekļa drošību – iegādājies Octas polisi, kā arī Kasko online (https://www.iizi.lv/kasko) un novērtē visas priekšrocības, ko tās dod!